ATV320U11N4W
DigiKey raktári szám
4008-ATV320U11N4W-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATV320U11N4W
Leírás
ATV320 IP66 TYPE 12-1.5HP 400/48
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Frekvenciaváltó 3A 1.1 kW lemezre szerelhető
EDA / CAD modellek
ATV320U11N4W modellek
Kategória
Motorok száma
1
Gyártó
Schneider Electric
Kimeneti feszültség
380 ~ 500V
Sorozat
Kimeneti áram
3A
Csomagolás
Doboz
Kimeneti teljesítmény
1.1 kW
Alkatrész státusza
Aktív
Interfész
CAN
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C