ATS480D88Y
DigiKey raktári szám
4008-ATS480D88Y-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATS480D88Y
Részletes leírás
Lágyindítás/-leállítás Táp 88A Terhelés
EDA / CAD modellek
ATS480D88Y modellek
Kimeneti feszültség
208 ~ 690V
Sorozat
Kimeneti áram
88A
Kimeneti teljesítmény
75000 W
Tápfeszültség
110V ~ 230V
Üzemi hőmérséklet
-15°C ~ 60°C