ATS480D38Y
DigiKey raktári szám
4008-ATS480D38Y-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATS480D38Y
Részletes leírás
Motorindító 110 ~ 230VAC Táp 38A Terhelés
EDA / CAD modellek
ATS480D38Y modellek
Kimeneti feszültség
208 ~ 690V
Sorozat
Kimeneti áram
38A
Kimeneti teljesítmény
30000 W
Tápfeszültség
110 ~ 230VAC
Üzemi hőmérséklet
-15°C ~ 60°C