ATS480D17Y
DigiKey raktári szám
4008-ATS480D17Y-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATS480D17Y
Részletes leírás
Motorindító 110 ~ 230VAC Táp 17A Terhelés
EDA / CAD modellek
ATS480D17Y modellek
Kimeneti feszültség
208 ~ 690V
Sorozat
Kimeneti áram
17A
Kimeneti teljesítmény
15000 W
Tápfeszültség
110 ~ 230VAC
Üzemi hőmérséklet
-15°C ~ 60°C