ATS01N103FT
DigiKey raktári szám
4008-ATS01N103FT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ATS01N103FT
Leírás
SOFT START 110-480VAC 3A ATS01
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Motorindító Táp 3A Terhelés
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ATS01N103FT modellek
Kategória
Motorok száma
1
Gyártó
Schneider Electric
Kimeneti feszültség
110 ~ 480V
Sorozat
Kimeneti áram
3A
Csomagolás
Doboz
Kimeneti teljesítmény
1.1 kW
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
99 ~ 528VAC
Típus
modul
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Motor típusa
AC-motor
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C