AR1MA012
DigiKey raktári szám
4008-AR1MA012-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AR1MA012
Leírás
CBL END MKRS NUMBER 2 1-CARD
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Vezetékjelölő, rápattanó Fekete felirat, Sárga háttér
Kategória
Típus
Vezetékjelölő, rápattanó
Gyártó
Schneider Electric
Méret
0.12" W x 0.20" L (3.0mm x 5.0mm)