ABLM1A12021
DigiKey raktári szám
4008-ABLM1A12021-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABLM1A12021
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 25W
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 12V 2,1A
EDA / CAD modellek
ABLM1A12021 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
25W
Gyártó
Schneider Electric
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Doboz
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), laboratórium
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
85%
Bemenet típusa
AC
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
IP20, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
100 ~ 240VAC
Méretek
2,19" H. x 1,42" Sz. x 3,58" M. (55,6mm x 36,1mm x 90,9mm)
Feszültség - 1. kimenet
12V
Tanúsítvány
CB, CE, CSA, CuL, EAC, EN, IEC, KC, NEC Class 2, UL
Max. kimeneti áram
2,1A