PBM861FXK30-M
DigiKey raktári szám
2300-PBM861FXK30-M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PBM861FXK30-M
Leírás
PB, PB, SQ.86, FOR PB4A, , , CE/
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bipoláris Léptetőmotor Hibrid Keret méret Lépés 200VAC
Kategória
Méretek
Négyzet - 3.386" x 3.386" (86.00mm x 86.00mm)
Gyrt.
Tengely átmérője
0,551" (14,00mm)
Sorozat
Hossz (tengely és csapágy)
1,181" (30,00mm)
Csomagolás
Doboz
Rögzítőfuratok közötti távolság
2,740" (69,60mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Vezetékek csatlakozóval
Típus
Hibrid
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 40°C
Tekercs típusa
Bipoláris
Rotor tehetetlenségi nyomatéka
35,59gcm²
Névleges feszültség
200VAC