9W1TM48P4H01
DigiKey raktári szám
9W1TM48P4H01-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
9W1TM48P4H01
Leírás
FAN IMP MTRZD 100X25MM 48VDC
Részletes leírás
Ventilátor Motoros munkakerekek 48VDC Kerek - 100mm átmérő Golyó 62,5CFM (1,75m³/perc) 4 vezeték
Kategória
Teljesítmény (Watt)
10.56 W
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Névleges feszültség
Tanúsítvány
CSA, TUV, UL
Méretek
Kerek - 100mm átmérő
Tömeg
0,353font (160,12g)
Szélesség
25,00mm
Névleges áram (Amper)
0,220A
Légáramlás
62,5CFM (1,75m³/perc)
Feszültségtartomány
36 ~ 60VDC