9W1BM12P2M001
DigiKey raktári szám
1688-2471-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
9W1BM12P2M001
Leírás
FAN BLOWER 97.1X33MM 12VDC WIRE
Részletes leírás
Ventilátor Levegőfúvó 12VDC Négyszögletes/kerek - 97,1mm H. x 95mm M. Golyó 32,8CFM (0,918m³/perc) 4 vezeték
Kategória
Teljesítmény (Watt)
10.8 W
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Névleges feszültség
Tanúsítvány
cURus, TUV
Méretek
Négyszögletes/kerek - 97,1mm H. x 95mm M.
Tömeg
0,529font (240,00g)
Szélesség
33,00mm
Névleges áram (Amper)
0,900A
Légáramlás
32,8CFM (0,918m³/perc)
Feszültségtartomány
10,2 ~ 13,8VDC