9TG24P0S01 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
NMB Technologies Corporation
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
NMB Technologies Corporation
Raktáron: 0
Adatlap
Ventilátor Motoros munkakerekek 24VDC Kerek - 175mm átmérő Golyó 409,8CFM (11,47m³/perc) 4 vezeték
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
9TG24P0S01
DigiKey raktári szám
9TG24P0S01-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
9TG24P0S01
Leírás
FAN IMP MTRZD 175X69MM 24VDC
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
9TG24P0S01 modellek
Kategória
Zaj
69.0dB(A)
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
56.4 W
Sorozat
RPM
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
4 vezeték
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Névleges feszültség
Tanúsítvány
CSA, TUV, UL
Méretek
Kerek - 175mm átmérő
Tömeg
1,653font (750,0g)
Szélesség
69,00mm
Névleges áram (Amper)
2,35A
Légáramlás
409,8CFM (11,47m³/perc)
Feszültségtartomány
20,4 ~ 27,6VDC
Statikus nyomás
2,450inH2O (610,0Pa)
Keret anyaga
alumínium
Csapágy típusa
Golyó
Lapát anyaga
műanyag
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
40000 óra / 60°C