9AD1201M4H001
DigiKey raktári szám
1688-9AD1201M4H001-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
9AD1201M4H001
Leírás
FAN 120X25MM 100-240VAC LOWSPEED
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Axiális 100 ~ 240VAC Négyzet - 120mm H. x 120mm M. Golyó 63,0CFM (1,76m³/perc) 3 vezeték
Kategória
Tulajdonságok
befékezettforgórész-védelem, fordulatszámmérő (tachométer)
Gyártó
Sanyo Denki America Inc.
Zaj
34.0dB(A)
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
1,60W
Csomagolás
Doboz
RPM
2250 ford./perc
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
3 vezeték
Névleges feszültség
100 ~ 240VAC
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Méretek
Négyzet - 120mm H. x 120mm M.
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV, UKCA
Szélesség
25,00mm
Névleges áram (Amper)
0,040A
Légáramlás
63,0CFM (1,76m³/perc)
Feszültségtartomány
90 ~ 264VAC
Statikus nyomás
0,141inH2O (35,0Pa)
Keret anyaga
műanyag
Csapágy típusa
Golyó
Lapát anyaga
műanyag
Ventilátor típusa
Axiális
Élettartam / hőmérséklet
60000 óra / 60°C