109P1324S101 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Sanyo Denki America Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Ventilátor Axiális 24VDC Négyzet - 127mm H. x 127mm M. Golyó 148,0CFM (4,14m³/perc) 3 vezeték
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Summary of SanAce Cooling Systems
SanAce Server Cooling Fans
109P1324S101
DigiKey raktári szám
109P1324S101-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
109P1324S101
Leírás
FAN AXIAL 127X38MM 24VDC WIRE
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
109P1324S101 modellek
Kategória
Zaj
47.0dB(A)
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
13.2 W
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 140°F (-20 ~ 60°C)
Méretek
Négyzet - 127mm H. x 127mm M.
Tömeg
0,772font (350,17g)
Szélesség
38,00mm
Névleges áram (Amper)
0,550A
Légáramlás
148,0CFM (4,14m³/perc)
Feszültségtartomány
20,4 ~ 27,6VDC
Statikus nyomás
0,472inH2O (117,6Pa)
Élettartam / hőmérséklet
40000 óra / 60°C