109BM12HC2-1
DigiKey raktári szám
1688-1037-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
109BM12HC2-1
Leírás
FAN BLOWER 97.2X33MM 12VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Levegőfúvó 12VDC Négyszögletes/kerek - 97,2mm H. x 94,4mm M. Golyó 25,1CFM (0,703m³/perc) 3 vezeték
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
109BM12HC2-1 modellek
Kategória
Zaj
48.5dB(A)
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
4.8 W
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Méretek
Négyszögletes/kerek - 97,2mm H. x 94,4mm M.
Tömeg
0,386font (175,09g)
Szélesség
33,00mm
Névleges áram (Amper)
0,400A
Légáramlás
25,1CFM (0,703m³/perc)
Feszültségtartomány
7 ~ 13,8VDC
Statikus nyomás
0,819inH2O (204,0Pa)
Élettartam / hőmérséklet
40000 óra / 60°C