109BC24FD7-1
DigiKey raktári szám
109BC24FD7-1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
109BC24FD7-1
Leírás
FAN BLOWER 51X15MM 24VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Levegőfúvó 24VDC Négyzetes/lekerekített - 51mm H. x 52,6mm M. Golyó 3,6CFM (0,101m³/perc) 3 vezeték
Kategória
Zaj
38.0dB(A)
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
960 mW
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Méretek
Négyzetes/lekerekített - 51mm H. x 52,6mm M.
Tömeg
0,073font (33,11g)
Szélesség
15,00mm
Névleges áram (Amper)
0,040A
Légáramlás
3,6CFM (0,101m³/perc)
Feszültségtartomány
12 ~ 27,6VDC
Statikus nyomás
0,520inH2O (129,5Pa)
Élettartam / hőmérséklet
40000 óra / 60°C