109BC12GD7-1
DigiKey raktári szám
109BC12GD7-1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
109BC12GD7-1
Leírás
FAN BLOWER 51X15MM 12VDC WIRE
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Ventilátor Levegőfúvó 12VDC Négyzetes/lekerekített - 51mm H. x 52,6mm M. Golyó 4,4CFM (0,123m³/perc) 3 vezeték
Kategória
Zaj
43.0dB(A)
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
1.44 W
Sorozat
RPM
Csomagolás
Doboz
Végződtetés
3 vezeték
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Névleges feszültség
Tanúsítvány
CSA, TUV, UL
Méretek
Négyzetes/lekerekített - 51mm H. x 52,6mm M.
Tömeg
0,073font (33,11g)
Szélesség
15,00mm
Névleges áram (Amper)
0,120A
Légáramlás
4,4CFM (0,123m³/perc)
Feszültségtartomány
6 ~ 13,8VDC
Statikus nyomás
0,860inH2O (214,2Pa)
Keret anyaga
műanyag
Csapágy típusa
Golyó
Lapát anyaga
műanyag
Ventilátor típusa
Élettartam / hőmérséklet
40000 óra / 60°C