UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TR
DigiKey raktári szám
612-UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
612-UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
612-UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TR
Leírás
CONN RCPT 10POS 2.00MM SMD SLDR
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Pozíció Dugaszolóaljzat, Anya késfoglalatok csatlakozó forraszanyag 0,079" (2,00mm) Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UMPS-10-03.5-L-V-S-W-TR modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyártó
Samtec Inc.
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Sorozat
Szín
fekete
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező anyaga
rézötvözet
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, Anya késfoglalatok
Érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Pozíciók száma
10
Névleges feszültség
650 V
Kivezetési raszter
0,079" (2,00mm)
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C