Ehhez nincs kép: TSW-115-24-F-D
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TSW-115-24-F-D
DigiKey raktári szám
612-TSW-115-24-F-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TSW-115-24-F-D
Leírás
CLASSIC PCB HEADER STRIPS, 0.100
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 30 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TSW-115-24-F-D modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
push-pull
Sorozat
Párosított érintkező hossza
0,265" (6,73mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező tüske hossza
0,115" (2,92mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező hossza összesen
0,480" (12,19mm)
Csatlakozó típusa
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Érintkező típusa
Érintkező formája
négyzet
Raszter (párosított rész)
Párosított érintkező bevonata
arany
Pozíciók száma
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
3,00µin (0,076µm)
Sorok száma
2
Érintkező tüske bevonata
ón
Sortávolság (párosított rész)
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Kialakítás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C