TSW-110-17-G-S
DigiKey raktári szám
SAM1061-10-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TSW-110-17-G-S
Leírás
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 10 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TSW-110-17-G-S modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,620" (15,75mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,110" (2,79mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,830" (21,08mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
arany
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorok száma
1
Szigetelés anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kialakítás
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Tokozás
Tokozás nélküli
Szigetelés színe
fekete
Rögzítés módja
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
3,00µin (0,076µm)
Végződtetés
forraszanyag
Alap típusszám
Rögzítés módja
push-pull
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 353
Gyári raktáron: 1 805
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Raktáron: 698
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM