TSW-103-23-T-D
DigiKey raktári szám
SAM1074-03-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TSW-103-23-T-D
Leírás
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 6 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
TSW-103-23-T-D modellek
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Érintkező tüske hossza
0,115" (2,92mm)
Érintkező hossza összesen
0,445" (11,30mm)
Csatlakozó típusa
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Sorok száma
2
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
További információk
Raktáron: 771
Gyári raktáron: 4 239
Más hossz
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
Raktáron: 234
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
Raktáron: 100
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
Raktáron: 160
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
Raktáron: 0
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM