TFM-110-32-L-D-A-K-TR
DigiKey raktári szám
612-TFM-110-32-L-D-A-K-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
612-TFM-110-32-L-D-A-K-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
612-TFM-110-32-L-D-A-K-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TFM-110-32-L-D-A-K-TR
Leírás
CONN HEADER SMD 20POS 1.27MM
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 20 position 0,050" (1,27mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TFM-110-32-L-D-A-K-TR modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,139" (3,53mm)
Sorozat
Szigetelés magassága
0,435" (11,05mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező formája
négyzet
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonata
arany
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Érintkező típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Sorok száma
2
Tulajdonságok
kártyavezető, Pick and Place
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges áram (Amper)
3,2A érintkezőnként
Rögzítés módja
Névleges feszültség
250VAC