TCSD-10-D-12.00-01-N
DigiKey raktári szám
SAM8874-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TCSD-10-D-12.00-01-N
Leírás
CABLE ASSEM 2MM 20POS F-F 12"
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
20 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - aljzat 1,00' (304,80mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TCSD-10-D-12.00-01-N modellek
Kategória
Raszter (kábel)
0,039" (1,00mm)
Gyártó
Samtec Inc.
Hossz
1,00' (304,80mm)
Sorozat
Tulajdonságok
polaritásvédett
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
Szürke, szalag
Alkatrész státusza
Aktív
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Csatlakozó típusa
Aljzat - aljzat
Kábel végződtetése
IDC
Pozíciók száma
20
Érintkező bevonata
arany
Sorok száma
2
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Raszter (csatlakozó)
0,079" (2,00mm)
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Helyettesítő termékek (1)
CikkszámGyártó ELÉRHETŐ MENNYISÉGDigiKey raktári szám Egységár Helyettesítés típusa
Raktáron: 107
A további beérkező áruk ellenőrzése
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CABLE ASSEM 2MM 20POS F-F 2"
Raktáron: 140
CABLE ASSEM 2MM 20POS F-F 6"
Raktáron: 76
CABLE STRIPS - SEE NOTES
Raktáron: 0
CABLE ASSEM 2MM 20POS F-F 4"