Ehhez nincs kép: T1M-18-F-SV-L
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
T1M-18-F-SV-L
DigiKey raktári szám
612-T1M-18-F-SV-LTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
T1M-18-F-SV-L
Leírás
DISCRETE WIRE TERMINAL STRIP, 1.
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Felületszerelt 18 position 0,039" (1,00mm)
Kategória
Rögzítés módja
rögzítőperem
Gyrt.
Szigetelés magassága
0,217" (5,51mm)
Sorozat
Érintkező formája
négyzet
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Párosított érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
3,00µin (0,076µm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske bevonata
ón
Érintkező típusa
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Raszter (párosított rész)
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Pozíciók száma
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 85°C
Sorok száma
1
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés színe
natúr
Kialakítás
Névleges áram (Amper)
3,3A érintkezőnként
Tokozás
Tokozott - 4 oldalról
Névleges feszültség
250VAC, 353VDC