SS5-80-3.50-L-D-K-TR
DigiKey raktári szám
SAM15086TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SAM15086CT-ND - Vágott szalag (CT)
SAM15086DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SS5-80-3.50-L-D-K-TR
Leírás
CONN SOCKET 160POS SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
160 pozíciós csatlakozó Aljzat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SS5-80-3.50-L-D-K-TR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Sorok száma
2
Gyártó
Samtec Inc.
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tulajdonságok
Pick and Place
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonata
arany
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Csatlakozó típusa
Aljzat, Külső védőburokkal ellátott érintkezők
Magasság csatlakozópárral együtt
4,5mm, 5,5mm, 6mm
Pozíciók száma
160
Lemeztől mért magasság
0,132" (3,35mm)
Kivezetési raszter
0,020" (0,50mm)