SO-0515-01-02-01
DigiKey raktári szám
SO-0515-01-02-01-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SO-0515-01-02-01
Leírás
RND STANDOFF M3X0.5 ALUM 5.15MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kerek távtartó Menetes M3x0.5 alumínium 0,203" (5,15mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SO-0515-01-02-01 modellek
Kategória
Típus
anya, Sajtoló illesztés
Gyrt.
Csavarmenet típusa
Sorozat
Külső átmérő
0,250" (6,35mm) 1/4"
Csomagolás
Tasak
Távtartási magasság
0,203" (5,15mm)