SNT-100-BK-G-H
SNT-100-BK-G-H
SNT-100-BK-G-H
DigiKey raktári szám
SAM8859-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SNT-100-BK-G-H
Leírás
CONN SHUNT 2POS
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2 (1 x 2) pozíciós sönt csatlakozó fekete Fent nyitott, markolat 0,100" (2,54mm) arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SNT-100-BK-G-H modellek
Kategória
Magasság
0,550" (13,97mm)
Gyártó
Samtec Inc.
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
fekete
Alkatrész státusza
Aktív
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Típus
Fent nyitott, markolat
Ház anyaga
polibutilén-tereftalát (PBT)
Típus
aljzatok
Névleges áram (Amper)
4,3A érintkezőnként
Pozíciók vagy érintkezők száma (raszter)
2 (1 x 2)
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,100" (2,54mm)