Ehhez nincs kép: SMM-107-01-S-D-12
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SMM-107-01-S-D-12
DigiKey raktári szám
SMM-107-01-S-D-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMM-107-01-S-D-12
Leírás
CONN RCPT 14POS 0.079 GOLD PCB
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
14 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,079" (2,00mm) Furatszerelt arany
EDA / CAD modellek
SMM-107-01-S-D-12 modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
Sorozat
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Csomagolás
Csőtár
Szigetelés színe
fekete
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,140" (3,56mm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske hossza
0,120" (3,05mm)
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kialakítás
NYÁK-NYÁK vagy kábel
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma
Érintkező tüske bevonata
ón
Lefoglalt pozíciók száma
13
Névleges áram (Amper)
3,2A érintkezőnként
Raszter (párosított rész)
Névleges feszültség
350VAC
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Sortávolság (párosított rész)
0,079" (2,00mm)