SL-132-T-11
DigiKey raktári szám
SAM1106-32-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SL-132-T-11
Leírás
CONN RCPT 32POS 0.1 GOLD PCB
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SL-132-T-11 modellek
Kategória
Végződtetés
Gyrt.
Rögzítés módja
push-pull
Sorozat
Párosított érintkező bevonata
Csomagolás
Ömlesztve
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés színe
fekete
Csatlakozó típusa
Szigetelés magassága
0,132" (3,35mm)
Érintkező típusa
aljzat
Érintkező tüske hossza
0,108" (2,75mm)
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Érintkező formája
kör alakú
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
Berillium-réz
Sorok száma
1
Alap típusszám
Rögzítés módja
Furatszerelt
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 130
A további beérkező áruk ellenőrzése
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN RCPT 31POS 0.1 GOLD PCB
Raktáron: 0
Egységár:
CONN RCPT 23POS 0.1 GOLD PCB
Raktáron: 0
Egységár:
CONN RCPT 21POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 12POS 0.1 GOLD PCB