SL-132-G-11
DigiKey raktári szám
SAM1103-32-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SL-132-G-11
Leírás
CONN RCPT 32POS 0.1 GOLD PCB
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SL-132-G-11 modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
Sorozat
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés színe
fekete
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,132" (3,35mm)
Csatlakozó típusa
Érintkező tüske hossza
0,108" (2,75mm)
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Érintkező tüske bevonata
arany
Pozíciók száma
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Érintkező formája
kör alakú
Raszter (párosított rész)
Érintkező anyaga
Berillium-réz
Sorok száma
1
Érintkező tüske bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alap típusszám
Végződtetés
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 186
A további beérkező áruk ellenőrzése
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más hossz
CONN RCPT 31POS 0.1 GOLD PCB
Raktáron: 260
CONN RCPT 30POS 0.1 GOLD PCB
Raktáron: 260
CONN RCPT 29POS 0.1 GOLD PCB
Raktáron: 0
CONN RCPT 28POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 27POS 0.1 GOLD PCB