SL-110-T-10
DigiKey raktári szám
612-SL-110-T-10-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SL-110-T-10
Leírás
CONN RCPT .100" 10POS GOLD PCB
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,100" (2,54mm) Furatszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SL-110-T-10 modellek
Kategória
Végződtetés
Gyrt.
Rögzítés módja
push-pull
Sorozat
Párosított érintkező bevonata
Csomagolás
Ömlesztve
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés színe
fekete
Csatlakozó típusa
Szigetelés magassága
0,122" (3,10mm)
Érintkező típusa
aljzat
Érintkező tüske hossza
0,108" (2,75mm)
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C