SEML-125-02-03.0-H-D-WT
DigiKey raktári szám
612-SEML-125-02-03.0-H-D-WT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SEML-125-02-03.0-H-D-WT
Leírás
0.80 MM TIGER EYE FRICTION LOCK
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,031" (0,80mm) Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SEML-125-02-03.0-H-D-WT modellek
Kategória
Rögzítés módja
Súrlódó zár
Gyrt.
Párosított érintkező bevonata
Sorozat
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Csomagolás
Tálca
Szigetelés színe
fekete
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,177" (4,50mm)
Csatlakozó típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Érintkező típusa
aljzat
Érintkező tüske bevonata
arany
Kialakítás
NYÁK - NYÁK
Tulajdonságok
forrasztásos rögzítés
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
2,6A érintkezőnként
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Raszter (párosított rész)
Érintkező formája
négyzet
Sorok száma
2
Érintkező anyaga
Berillium-réz
Sortávolság (párosított rész)
0,125" (3,18mm)