SEAM-50-03.5-L-08-2-A-K-TR
DigiKey raktári szám
612-SEAM-50-03.5-L-08-2-A-K-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
612-SEAM-50-03.5-L-08-2-A-K-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
612-SEAM-50-03.5-L-08-2-A-K-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SEAM-50-03.5-L-08-2-A-K-TR
Leírás
CONN HD ARRAY PLUG 400P SMD GOLD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
400 pozíciós csatlakozó High Density Array, apa Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
SEAM-50-03.5-L-08-2-A-K-TR modellek
Sorok száma
8
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Magasság csatlakozópárral együtt
8,5mm, 9,5mm, 10mm, 11mm, 11,5mm
Pozíciók száma
400
Lemeztől mért magasság
0,240" (6,10mm)
Kivezetési raszter
0,050" (1,27mm)