RF316-01RP1-02RP1-0152
DigiKey raktári szám
612-RF316-01RP1-02RP1-0152-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RF316-01RP1-02RP1-0152
Leírás
COAX CBL MCX TO SMA 5.9"
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel MCX - SMA RG-316 5,984" (152,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RF316-01RP1-02RP1-0152 modellek
Kategória
2. érintkező típusa
apa
Gyártó
Samtec Inc.
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Sorozat
Hossz
5,984" (152,00mm)
Csomagolás
Tasak
Kábel típusa
RG-316
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel impedanciája
50 Ohms
Kialakítás
MCX - SMA
Csatlakozó impedanciája
50 Ohms
1. csatlakozó
MCX dugó, derékszögű
Összesített impedancia
50 Ohms
1. érintkező típusa
apa
Max. frekvencia
6 GHz
Szerelési mód - 1. csatlakozó
Lengő (soros)
Szín
borostyánsárga
2. csatlakozó
SMA dugó, derékszögű
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 165°C