PCIE-164-02-F-D-TH
PCIE-164-02-F-D-TH
PCIE-164-02-F-D-TH
DigiKey raktári szám
SAM10628-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PCIE-164-02-F-D-TH
Leírás
CONN PCI EXP FMALE 164POS 0.039
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
164 Pozíció anya csatlakozó PCI Express™ arany 0,039" (1,00mm) fekete
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PCIE-164-02-F-D-TH modellek
Kategória
Kivitel
kettős
Gyártó
Samtec Inc.
Tulajdonságok
kártyavezető
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Csőtár
Végződtetés
forraszanyag, Lépcsős
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Kártya típusa
PCI Express™
Érintkező bevonata
arany
Típus
anya
Érintkező bevonatának vastagsága
3,00µin (0,076µm)
Pozíciók száma
164
Szín
fekete
Kártya vastagsága
0,062" (1,57mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Poliamid (PA66), Nejlon 6/6
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)