Ehhez nincs kép: MW-14-03-G-D-200-075-ES-P-TR
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MW-14-03-G-D-200-075-ES-P-TR
DigiKey raktári szám
MW-14-03-G-D-200-075-ES-P-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MW-14-03-G-D-200-075-ES-P-TR
Leírás
CONN HDR 28POS 0.039 STACK SMD
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
28 pozíciós távtartó csatlakozó foglalat 0,039" (1,00mm) arany Felületszerelt
EDA / CAD modellek
MW-14-03-G-D-200-075-ES-P-TR modellek
Kategória
Érintkező hossza (összesen)
0,275" (6,985mm)
Gyártó
Samtec Inc.
Párosított tűrész hossza
0,075" (1,905mm)
Sorozat
Tokok közötti távolság
0,200" (5,080mm)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
forraszanyag
Pozíciók száma
28
Párosított tűrész bevonata
arany
Kivezetési raszter
0,039" (1,00mm)
Párosított tűrész bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Sorok száma
2
Szín
fekete, natúr
Sortávolság
0,039" (1,00mm)