MTSW-110-22-L-S-440
DigiKey raktári szám
MTSW-110-22-L-S-440-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MTSW-110-22-L-S-440
Leírás
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 10 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
MTSW-110-22-L-S-440 modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,440" (11,17mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,090" (2,29mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,630" (16,00mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A