Ehhez nincs kép: MTSW-108-07-S-D-215
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MTSW-108-07-S-D-215
DigiKey raktári szám
612-MTSW-108-07-S-D-215-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MTSW-108-07-S-D-215
Leírás
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 16 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
MTSW-108-07-S-D-215 modellek
Párosított érintkező hossza
0,215" (5,46mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,115" (2,92mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező hossza összesen
0,430" (10,92mm)
Szigetelés magassága
0,100" (2,54mm)
30,0µin (0,76µm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A