Ehhez nincs kép: MTSW-105-22-L-D-231-LA
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MTSW-105-22-L-D-231-LA
DigiKey raktári szám
MTSW-105-22-L-D-231-LA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MTSW-105-22-L-D-231-LA
Leírás
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 10 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
MTSW-105-22-L-D-231-LA modellek
Párosított érintkező hossza
0,231" (5,87mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,090" (2,29mm)
Szigetelés magassága
0,219" (5,56mm)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A