Ehhez nincs kép: MTSW-105-09-L-D-240-RA
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MTSW-105-09-L-D-240-RA
DigiKey raktári szám
MTSW-105-09-L-D-240-RA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MTSW-105-09-L-D-240-RA
Leírás
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt, derékszögű 10 position 0,100" (2,54mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MTSW-105-09-L-D-240-RA modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,240" (6,10mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,090" (2,29mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,219" (5,56mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
Poliészter, üvegszálas
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges áram (Amper)
3A