Ehhez nincs kép: MTMM-107-11-H-D-354
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MTMM-107-11-H-D-354
DigiKey raktári szám
612-MTMM-107-11-H-D-354-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MTMM-107-11-H-D-354
Leírás
VARIABLE POST HEIGHT HEADER STRI
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 14 position 0,079" (2,00mm)
EDA / CAD modellek
MTMM-107-11-H-D-354 modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,354" (9,00mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,181" (4,60mm)
Érintkező hossza összesen
0,594" (15,09mm)
Szigetelés magassága
0,059" (1,50mm)
Párosított érintkező bevonata
arany
Raszter (párosított rész)
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Pozíciók száma
Érintkező tüske bevonata
arany
Sorok száma
2
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A