Ehhez nincs kép: MTMM-106-02-T-D-150
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MTMM-106-02-T-D-150
DigiKey raktári szám
MTMM-106-02-T-D-150-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MTMM-106-02-T-D-150
Leírás
CONN HEADER VERT 12POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 12 position 0,079" (2,00mm)
EDA / CAD modellek
MTMM-106-02-T-D-150 modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,150" (3,81mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,046" (1,17mm)
Érintkező hossza összesen
0,255" (6,48mm)
Szigetelés magassága
0,059" (1,50mm)
Párosított érintkező bevonata
ón
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Névleges áram (Amper)
3A