Ehhez nincs kép: MTMM-104-05-S-S-140
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MTMM-104-05-S-S-140
DigiKey raktári szám
MTMM-104-05-S-S-140-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MTMM-104-05-S-S-140
Leírás
CONN HEADER VERT 4POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 4 position 0,079" (2,00mm)
EDA / CAD modellek
MTMM-104-05-S-S-140 modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,140" (3,56mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,178" (4,52mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,377" (9,58mm)
Szigetelés magassága
0,059" (1,50mm)
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
ón
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
3A