MTMM-103-09-G-D-280
DigiKey raktári szám
MTMM-103-09-G-D-280-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MTMM-103-09-G-D-280
Leírás
CONN HEADER VERT 6POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 6 position 0,079" (2,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MTMM-103-09-G-D-280 modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,280" (7,11mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,196" (4,98mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,535" (13,59mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelés magassága
0,059" (1,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Érintkező formája
négyzet
Csatlakozó típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
20,0µin (0,51µm)
Raszter (párosított rész)
Érintkező tüske bevonata
arany
Pozíciók száma
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Kialakítás
Szigetelés színe
fekete
Tokozás
Tokozás nélküli
Névleges áram (Amper)
3A