Ehhez nincs kép: MTLW-136-07-H-D-230
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MTLW-136-07-H-D-230
DigiKey raktári szám
MTLW-136-07-H-D-230-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MTLW-136-07-H-D-230
Leírás
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 72 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
MTLW-136-07-H-D-230 modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,230" (5,84mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,140" (3,56mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,430" (10,92mm)
Szigetelés magassága
0,060" (1,52mm)
30,0µin (0,76µm)
Sorok száma
2
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
5,2A érintkezőnként