MTLW-106-07-G-S-240
DigiKey raktári szám
612-MTLW-106-07-G-S-240-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MTLW-106-07-G-S-240
Leírás
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 6 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
MTLW-106-07-G-S-240 modellek
Kategória
Párosított érintkező hossza
0,240" (6,10mm)
Gyrt.
Érintkező tüske hossza
0,130" (3,30mm)
Sorozat
Érintkező hossza összesen
0,430" (10,92mm)
Szigetelés magassága
0,060" (1,52mm)
Sorok száma
1
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
5,2A érintkezőnként