MTLW-105-09-L-D-480
DigiKey raktári szám
SAM8951-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MTLW-105-09-L-D-480
Leírás
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 10 position 0,100" (2,54mm)
EDA / CAD modellek
MTLW-105-09-L-D-480 modellek
Kategória
Rögzítés módja
push-pull
Gyrt.
Párosított érintkező hossza
0,480" (12,19mm)
Sorozat
Érintkező tüske hossza
0,190" (4,83mm)
Érintkező hossza összesen
0,730" (18,54mm)
Szigetelés magassága
0,060" (1,52mm)
Érintkező tüske bevonata
ón
Sorok száma
2
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sortávolság (párosított rész)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
5,2A érintkezőnként