MMS-105-02-L-DV-10
DigiKey raktári szám
MMS-105-02-L-DV-10-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMS-105-02-L-DV-10
Leírás
CONN RCPT 10POS 0.079 GOLD SMD
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 Pozíció Dugaszolóaljzat csatlakozó 0,079" (2,00mm) Felületszerelt arany
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MMS-105-02-L-DV-10 modellek
Kategória
Végződtetés
Gyrt.
Rögzítés módja
push-pull
Sorozat
Párosított érintkező bevonata
Csomagolás
Csőtár
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés színe
fekete
Csatlakozó típusa
Szigetelés magassága
0,177" (4,50mm)
Érintkező típusa
aljzat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Kialakítás
NYÁK-NYÁK vagy kábel
Érintkező tüske bevonata
ón
Pozíciók száma
Névleges áram (Amper)
3,9A érintkezőnként
Lefoglalt pozíciók száma
9
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Raszter (párosított rész)
Érintkező formája
négyzet
Sorok száma
2
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sortávolság (párosított rész)
0,079" (2,00mm)