Ehhez nincs kép: LTMM-120-02-L-D
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
LTMM-120-02-L-D
DigiKey raktári szám
LTMM-120-02-L-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LTMM-120-02-L-D
Leírás
CONN HEADER VERT 40POS 2MM
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csatlakozó foglalat Furatszerelt 40 position 0,079" (2,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LTMM-120-02-L-D modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyrt.
Rögzítés módja
push-pull
Sorozat
Párosított érintkező hossza
0,120" (3,05mm)
Csomagolás
Csőtár
Érintkező tüske hossza
0,117" (2,97mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Szigetelés magassága
0,190" (4,83mm)
Csatlakozó típusa
Érintkező formája
négyzet
Érintkező típusa
Párosított érintkező bevonata
arany
Raszter (párosított rész)
Párosított érintkező bevonatának vastagsága
10,0µin (0,25µm)
Pozíciók száma
Érintkező tüske bevonata
ón
Sorok száma
2
Érintkező anyaga
Foszfor-bronz
Sortávolság (párosított rész)
Szigetelés anyaga
folyadékkristályos polimer (LCP)
Lefoglalt pozíciók száma
mind
Tulajdonságok
kódoló horony
Kialakítás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C