IDSS-16-D-05.00-G
DigiKey raktári szám
SAM9041-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
IDSS-16-D-05.00-G
Leírás
CABLE ASSEM .1" 16POS F-F 5"
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 pozíciós négyszögletes szerelt kábel Aljzat - aljzat 0,417' (127,00mm, 5,00")
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
IDSS-16-D-05.00-G modellek
Kategória
Raszter (csatlakozó)
0,100" (2,54mm)
Gyártó
Samtec Inc.
Raszter (kábel)
0,100" (2,54mm)
Sorozat
Hossz
0,417' (127,00mm, 5,00")