ICA-318-STT
DigiKey raktári szám
ICA-318-STT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ICA-318-STT
Leírás
CONN IC DIP SOCKET 18POS TIN
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
18 (2 x 9) POS DIP, 0,3" (7,62mm) sortávolság Aljzat ón Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ICA-318-STT modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Gyártó
Samtec Inc.
Raszter (tűk)
0,100" (2,54mm)
Sorozat
Érintkező tüske bevonata
ón
Csomagolás
Csőtár
Érintkező tüske anyaga
sárgaréz
Alkatrész státusza
Aktív
Ház anyaga
Poliészter, üvegszálas
Típus
DIP, 0,3" (7,62mm) sortávolság
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Pozíciók vagy érintkezők száma (raszter)
18 (2 x 9)
Végződtetés (tűk) hossza
0,125" (3,18mm)
Raszter (párosított rész)
0,100" (2,54mm)
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Párosított érintkező bevonata
ón
Névleges áram (Amper)
1 A
Párosított érintkező anyaga
Berillium-réz
Érintkező ellenállása
10mohm